Zgody na loty w strefach P

Zgody na loty w strefach P to jeden z przykładów gdzie będziemy musieli wysłać pismo do zarządzającego strefa z zapytaniem o możliwość lotu. Nie zapomnijmy powołać się na nasze przepisy czyli:

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury I Budownictwa z dnia 8 sierpnia 2016 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wyłączenia zastosowania niektórych przepisów ustawy – Prawo lotnicze do niektórych rodzajów statków powietrznych oraz określenia warunków i wymagań dotyczących używania tych statków.

oraz wynikający z niego zapis na temat zgód:

„w strefie P jedynie za zgodą lub na potrzeby zarządzającego obiektem objętym daną strefą i na warunkach przez niego określonych”

Niektórzy zarządzający wciąż twierdzą, że to nie oni sa od wydawania zgód w strefach którymi zarządzają

Uczestnicy Warsztatów otrzymują od nas dużo praktycznych informacji, wzorów pism, instrukcji operacyjnych i niemal nieograniczone wsparcie przy planowaniu lotów. Zapraszamy serdecznie.

2017-03-09T11:47:54+01:00

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij