Ruszamy z kolejną edycją Warsztatów Dronowych!!!

Jak to mówią „ lepiej późno niż wcale” ale w związku z nowymi przepisami BVLOS musieliśmy najpierw sprawdzić w praktyce jak to wszystko działa a potem uczyć na Warsztatach ! Nie możemy przecież czytać Wam Rozporządzeń.

Już od maja ruszamy z kolejną edycją znanych, lubianych i co nas cieszy, docenianych Warsztatów Dronowych !!! Cieszymy się, że oprócz nowych uczestników którzy wciąż dołączają wciąż są z nami stali bywalcy.

W tej edycji stawiamy na BVLOS – loty poza zasięgiem wzroku operatora czyli nowe możliwości. Przepisy są faktycznie innowacyjne. Pokażemy posiadaczom uprawnień BVLOS jak to faktycznie wygląda jeśli chodzi o formalności (rejestracja, dopuszczenie, zgłoszenie lotu). Posiadacze VLOS otrzymają najświeższe informacje – być może zachęcimy ich do robienia BVLOS. Osoby latające rekreacyjnie w tym FPV, bez uprawnień otrzymają taka dawkę wiedzy, że już nigdy nie będą musieli czytać po forach i zastanawiać się kto ma racje.

W Warsztatach biorą udział zarówno profesjonaliści na co dzień wykonujący przeróżne loty, amatorzy latający dla zabawy oraz osoby chcące dowiedzieć się o co chodzi z dronami.

Po tych Warsztatach:

  • będziesz mieć pewność, że wykonujesz loty zgodnie z najnowszymi przepisami
  • odkryjesz nowe możliwości wykonywania lotów.
  • Poznasz funkcjonowanie wielu dziedzin lotnictwa z którymi lotnictwo bezzałogowe jest integrowane.
  • Zdobędziesz wiedzę jak wykonywanie lotów będzie wyglądało w przyszłości.
  • Poznasz ciekawych ludzi który łączy wspólna praca lub pasja

Zapraszamy serdecznie do udziału w następujących miastach / terminach.
12.05 Warszawa
26.05 Gdynia
02.06 Białystok
23.06 Wrocław
30.06 Poznań
06-07.07 Kraków
21.07 Warszawa
28.07 Łódź

Zajęcia odbywają się przeważnie w godzinach 9:30-17:30.

Cena: 350 pln brutto obejmuje catering / materiały dydaktyczne / doradztwo (dedykowana grupa FB). Proponujemy atrakcyjne zniżki już od dwóch osób.

Zapisy / informacje: biuro@warsztatydronowe.pl Tel. 510 695 605. Sprawdź również opinie o naszych szkoleniach na https://www.facebook.com/warsztatydronowe/

2019-04-26T15:08:42+01:00

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij