Już od lutego ruszamy z kolejną edycją Warsztatów Dronowych!!!

Już od lutego ruszamy z kolejną edycją Warsztatów Dronowych !!! Jest to jedyne tego typu szkolenie w Polsce które pozwala nabyć lub odświeżyć praktyczną wiedzę z zakresu wykorzystywania dronów w Polsce w kontekście obowiązującego prawa. Skoro o nim mowa to szkolenie wzbogacone jest również o nadchodzące zmiany czyli o długo wyczekiwane przepisy wykonywania lotów BVLOS (poza zasięgiem wzroku operatora) które zdecydowanie zrewolucjonizują polską branże bezzałogowe lotnictwa i otworzą wiele możliwości w przeróżnych sektorach.

W Warsztatach biorą udział zarówno profesjonaliści na co dzień wykonujący przeróżne loty, amatorzy latający dla zabawy oraz osoby chcące dowiedzieć się więcej o możliwości wykorzystania dronów w swojej firmy lub instytucji. To zdecydowanie trzy największe grupy uczestników które łączy wspólny cel jakim jest zdobycie kompleksowej wiedzy podanej w bardzo przystępny sposób przez profesjonalistę.

Zapraszamy serdecznie do udziału w następujących miastach / terminach.

  • Warszawa 04.02
  • Kraków 18.02
  • Poznań 04.03
  • Trójmiasto 25.03
  • Wrocław 08.04
  • Warszawa 22.04

Zajęcia odbywają się w godzinach 9:30-17:30.

Cena: 350 pln brutto obejmuje catering / materiały dydaktyczne / doradztwo (dedykowana grupa FB). Proponujemy atrakcyjne zniżki już od dwóch osób.

Zapisy / informacje: biuro@warsztatydronowe.pl Tel. 510 695 605. Sprawdź również opinie o naszych szkoleniach na https://www.facebook.com/warsztatydronowe/

2018-01-23T19:12:07+01:00

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij